O nás

Ve společnosti HULTOM máme přes pětadvacet let zkušeností se zemními a výkopovými pracemi, demolicemi a terénními úpravami. Své služby nabízíme především klientům v okolí Jesenice na Rakovnicku, kde naše firma sídlí, ale rádi za Vámi přijedeme i na další místa ve středních a západních Čechách i do dalších částí republiky. Naši klienti nás využívají pokaždé, když začínají stavět, když se rozhodnou pořídit si zahradní bazén nebo třeba když předělávají zahradu – a nám dělá radost, že jsou se službami, které jim k tomu nabídneme, dlouhodobě spokojeni. Je pro nás důležité odvádět pro své zákazníky práci ve špičkové kvalitě a odevzdat ji perfektní ve všech detailech. I díky tomu jsme se v oblasti středních a západních Čech už dávno stali stabilní a zavedenou firmou, se kterou klienti rádi opakovaně spolupracují. Vyzkoušet naše výkopové nebo zemní práce můžete i Vy – stačí se nám ozvat a dát nám vědět, co přesně byste potřebovali.

A jaké konkrétní služby Vám ve společnosti HULTOM dokážeme nabídnout?

  • Zemní a výkopové práce u nás zahrnují nepřeberné množství prací, které klienti využívají jak během výstavby rodinných domů i průmyslových objektů, tak při řadě dalších příležitostí. Nejčastěji klientům pomáháme s výkopem základů a sklepů, s přípravou na pokládku inženýrských sítí, s hloubením bazénů, jímek a čističek nebo s drobnými ručními výkopovými pracemi. Samozřejmostí je pro nás i odvoz vzniklého materiálu z místa.
  • Ve společnosti HULTOM disponujeme veškerou potřebnou technikou pro provádění terénních úprav, které budete potřebovat třeba při realizaci nové zahrady nebo před začátkem výstavby. Kromě samotných terénních úprav provádíme i následný odvoz zeminy.
  • K naší nabídce patří i služby z oblasti demolic, bourání a demontáží staveb. Ať už rekonstruujete, chystáte se stavět, nebo prostě jen potřebujete uvolnit místo na Vašem pozemku, bezpečně a odborně odstraníme části stávajících staveb i kompletní drobné a větší stavební objekty, a navíc se postaráme i o následné odstranění vzniklého odpadu.

Vyzkoušejte profesionály, kteří své práci skutečně rozumí, a dejte nám vědět, co konkrétně by Vás v oblasti zemních a výkopových prací, demolic nebo terénních úprav zajímalo. Rádi za Vámi dorazíme v co nejkratším termínu, abychom pro Vás odvedli práci přesně podle Vašich představ. Věříme, že Vám spolupráce s naší společností bude vyhovovat!

sac goyard pas cher sac goyard pas cher sac goyard pas cher sac goyard pas cher sac goyard pas cher sac goyard pas cher pandora charms outlet saldi pandora charms outlet saldi pandora charms outlet saldi pandora charms outlet saldi pandora charms outlet saldi pandora charms outlet saldi golden goose soldes golden goose soldes golden goose soldes golden goose soldes golden goose soldes golden goose soldes golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet lunette de soleil ray ban ray ban pas cher lunette de soleil ray ban ray ban pas cher lunette de soleil ray ban ray ban pas cher ray ban outlet ray ban outlet ray ban outlet ray ban outlet ray ban outlet ray ban outlet pandora outlet pandora outlet 2018