O nás

Ve společnosti HULTOM máme přes pětadvacet let zkušeností se zemními a výkopovými pracemi, demolicemi a terénními úpravami. Své služby nabízíme především klientům v okolí Jesenice na Rakovnicku, kde naše firma sídlí, ale rádi za Vámi přijedeme i na další místa ve středních a západních Čechách i do dalších částí republiky. Naši klienti nás využívají pokaždé, když začínají stavět, když se rozhodnou pořídit si zahradní bazén nebo třeba když předělávají zahradu – a nám dělá radost, že jsou se službami, které jim k tomu nabídneme, dlouhodobě spokojeni. Je pro nás důležité odvádět pro své zákazníky práci ve špičkové kvalitě a odevzdat ji perfektní ve všech detailech. I díky tomu jsme se v oblasti středních a západních Čech už dávno stali stabilní a zavedenou firmou, se kterou klienti rádi opakovaně spolupracují. Vyzkoušet naše výkopové nebo zemní práce můžete i Vy – stačí se nám ozvat a dát nám vědět, co přesně byste potřebovali.

A jaké konkrétní služby Vám ve společnosti HULTOM dokážeme nabídnout?

  • Zemní a výkopové práce u nás zahrnují nepřeberné množství prací, které klienti využívají jak během výstavby rodinných domů i průmyslových objektů, tak při řadě dalších příležitostí. Nejčastěji klientům pomáháme s výkopem základů a sklepů, s přípravou na pokládku inženýrských sítí, s hloubením bazénů, jímek a čističek nebo s drobnými ručními výkopovými pracemi. Samozřejmostí je pro nás i odvoz vzniklého materiálu z místa.
  • Ve společnosti HULTOM disponujeme veškerou potřebnou technikou pro provádění terénních úprav, které budete potřebovat třeba při realizaci nové zahrady nebo před začátkem výstavby. Kromě samotných terénních úprav provádíme i následný odvoz zeminy.
  • K naší nabídce patří i služby z oblasti demolic, bourání a demontáží staveb. Ať už rekonstruujete, chystáte se stavět, nebo prostě jen potřebujete uvolnit místo na Vašem pozemku, bezpečně a odborně odstraníme části stávajících staveb i kompletní drobné a větší stavební objekty, a navíc se postaráme i o následné odstranění vzniklého odpadu.

Vyzkoušejte profesionály, kteří své práci skutečně rozumí, a dejte nám vědět, co konkrétně by Vás v oblasti zemních a výkopových prací, demolic nebo terénních úprav zajímalo. Rádi za Vámi dorazíme v co nejkratším termínu, abychom pro Vás odvedli práci přesně podle Vašich představ. Věříme, že Vám spolupráce s naší společností bude vyhovovat!