Naše kompletní služby

Naším úkolem ve společnosti HULTOM je především dodat klientům práce v co možná nejvyšší kvalitě. To ale pro každého z našich zákazníků znamená něco trochu jiného – a my proto děláme všechno pro to, abyste od nás dostali služby přizpůsobené na míru Vašim potřebám a aby Vám spolupráce s námi vyhovovala ve všech ohledech. A jaké jsou Vaše představy? Budeme rádi, pokud nám to kdykoli dáte vědět, abychom je mohli co nejdříve začít realizovat. Těšíme se na Vás!

Výkopové a zemní práce

Pokud se právě chystáte stavět, zemním a výkopovým pracím se nevyhnete, ať už při stavbě základů, pokládce inženýrských sítí, nebo podsklepení. My jsme tu od toho, abychom pro Vás strojové i ruční práce odvedli v maximální kvalitě a pokud možno přesně podle Vašich představ. Naše technika nám pomáhá provádět zemní práce v relativně velkém rozsahu a objemu a tam, kde naopak potřebujete maximální preciznost, Vám nabídneme ruční práce s pečlivým ohledem na detail. Součástí našich služeb je kromě samotných zemních a výkopových prací přirozeně také odvoz zeminy po jejich skončení.

Kdy využijete zemní a výkopové práce od naší společnosti?

  • výkopy základů
  • výkopy sklepů
  • pokládky inženýrských sítí
  • výkopy bazénů
  • výkopy jímek
  • výkopy čističek
  • výkopy jímek

a další.

Terénní úpravy

Rozhodli jste se pro realizaci úplně nové zahrady a potřebovali byste trochu srovnat terén, aby měly děti dost místa na hraní a Vy abyste dostali prostor pro svou zbrusu novou skalku? Rádi byste si postavili novou cestičku nebo byste jen chtěli o něco upravit strmý svah na svém pozemku? Terénní úpravy v naší společnosti perfektně zvládáme a rádi pro Vás odvedeme práci na míru – včetně konečného odvozu zeminy.

Demolice

Než něco nového vytvoříte, je často třeba se zbavit toho starého – a i od toho je tu naše společnost. V rámci svých služeb provádíme demolice drobných zahradních staveb, částí staveb i celých obytných či průmyslových objektů. Pro bourací práce disponujeme veškerou potřebnou technikou a umíme zařídit, aby práce proběhly bez problémů a především s respektem ke všem bezpečnostním zásadám.