Naše kompletní služby

Naším úkolem ve společnosti HULTOM je především dodat klientům práce v co možná nejvyšší kvalitě. To ale pro každého z našich zákazníků znamená něco trochu jiného – a my proto děláme všechno pro to, abyste od nás dostali služby přizpůsobené na míru Vašim potřebám a aby Vám spolupráce s námi vyhovovala ve všech ohledech. A jaké jsou Vaše představy? Budeme rádi, pokud nám to kdykoli dáte vědět, abychom je mohli co nejdříve začít realizovat. Těšíme se na Vás!

Výkopové a zemní práce

Pokud se právě chystáte stavět, zemním a výkopovým pracím se nevyhnete, ať už při stavbě základů, pokládce inženýrských sítí, nebo podsklepení. My jsme tu od toho, abychom pro Vás strojové i ruční práce odvedli v maximální kvalitě a pokud možno přesně podle Vašich představ. Naše technika nám pomáhá provádět zemní práce v relativně velkém rozsahu a objemu a tam, kde naopak potřebujete maximální preciznost, Vám nabídneme ruční práce s pečlivým ohledem na detail. Součástí našich služeb je kromě samotných zemních a výkopových prací přirozeně také odvoz zeminy po jejich skončení.

Kdy využijete zemní a výkopové práce od naší společnosti?

  • výkopy základů
  • výkopy sklepů
  • pokládky inženýrských sítí
  • výkopy bazénů
  • výkopy jímek
  • výkopy čističek
  • výkopy jímek

a další.

Terénní úpravy

Rozhodli jste se pro realizaci úplně nové zahrady a potřebovali byste trochu srovnat terén, aby měly děti dost místa na hraní a Vy abyste dostali prostor pro svou zbrusu novou skalku? Rádi byste si postavili novou cestičku nebo byste jen chtěli o něco upravit strmý svah na svém pozemku? Terénní úpravy v naší společnosti perfektně zvládáme a rádi pro Vás odvedeme práci na míru – včetně konečného odvozu zeminy.

Demolice

Než něco nového vytvoříte, je často třeba se zbavit toho starého – a i od toho je tu naše společnost. V rámci svých služeb provádíme demolice drobných zahradních staveb, částí staveb i celých obytných či průmyslových objektů. Pro bourací práce disponujeme veškerou potřebnou technikou a umíme zařídit, aby práce proběhly bez problémů a především s respektem ke všem bezpečnostním zásadám.

sac goyard pas cher sac goyard pas cher sac goyard pas cher sac goyard pas cher sac goyard pas cher sac goyard pas cher pandora charms outlet saldi pandora charms outlet saldi pandora charms outlet saldi pandora charms outlet saldi pandora charms outlet saldi pandora charms outlet saldi golden goose soldes golden goose soldes golden goose soldes golden goose soldes golden goose soldes golden goose soldes golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet lunette de soleil ray ban ray ban pas cher lunette de soleil ray ban ray ban pas cher lunette de soleil ray ban ray ban pas cher ray ban outlet ray ban outlet ray ban outlet ray ban outlet ray ban outlet ray ban outlet pandora outlet pandora outlet 2018