Čím se řídíme při práci

Za dobu existence naší společnosti jsme už měli možnost spolupracovat se stovkami klientů po celé České republice a jsme rádi, že od nich na svou práci pravidelně dostáváme pozitivní ohlasy. Proč byste se k nim měli připojit i Vy?

  • Dlouholeté zkušenosti. Firma Hultom funguje už od roku 1991 a za sebou dnes má stovky zakázek v oblastech zemních a výkopových prací, demolic a terénních úprav. Za víc než pětadvacet let naší činnosti jsme se naučili, jak za sebou nechávat práci v perfektní kvalitě a postarat se, aby výsledek uspokojil všechny potřeby klienta.
  • Nemáme ve zvyku nechávat své klienty čekat, pokaždé dodržujeme své termíny a výsledek odevzdáváme do puntíku podle domluvy. Vaši realizaci rozhodně nezbrzdíme a naopak zajistíme, abyste ji zvládli s přehledem a bez komplikací.
  • Ucelený servis. Naše služby si stačí objednat – a pak už nechat všechno na Vás. Jsme profesionálové a umíme Vám zaručit kvalitní výsledek přesně podle Vašich představ, a až s prací přestaneme, sami zajistíme také odvoz vzniklého odpadu nebo suti.
  • Kvalitní technika. Záleží nám na tom, abychom klientům dokázali pomoct opravdu s čímkoli, a pravidelně proto obnovujeme svůj vozový park. Dnes máme k dispozici techniku, která zvládne zemní práce a terénní úpravy takřka v jakémkoli rozsahu a objemu – a až budete potřebovat skutečně precizní práci, zajistíme pro Vás i ruční výkopy.